Talichův Beroun objektivem Pavla Palusky

od 18:00
Hlavní budova
U Kasáren 813, 266 01 Beroun

Přijďte zavzpomínat na 42 ročníků Mezinárodního hudebního festivalu Talichův Beroun prostřednictvím reportážních fotografií Pavla Palusky, který je s festivalem spojen již od roku 1985, a zároveň s tímto vášnivým fotoreportérem oslavit jeho významné životní jubileum.

Součástí vernisáže, která je doprovodnou akcí 42. ročníku MHF Talichův Beroun, bude také čtení z knihy Talichův Beroun – 40 let festivalu autorské dvojice Karolina Froňková, Ivan Kůs.

V rámci vernisáže bude zároveň slavnostně pokřtěno komunitní piano, které je nově umístěno ve vestibulu knihovny díky velkorysé podpoře Nadace Tipsport. Na akci vystoupí Viktor V. Velát, skvělý klavírista a pedagog ZUŠ Václava Talicha Beroun.

Vernisáž se koná ve vestibulu knihovny. Výstava Talichův Beroun objektivem Pavla Palusky bude k vidění po celý měsíc listopad 2024.